KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12178188
nr 1217 8188
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad 1914, Storlien tågstation vintertid, 25x40
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:07:30
100 kr
150 kr